2015. április 26., vasárnap

Ismerj meg jobban TAG

Sziasztok!

Mivel most kezdtem el a blogolást, ezért gondoltam jó lenne egy kicsit megismerni. :)
Ma az "Ismerj meg jobban TAG"-et fogom nektek elkészíteni, írásos formában, nézzük is:

1. kérdés: Kiről lettél elnevezve?
Anyukámról. Őt is Orsolyának hívják.

2. kérdés: Mikor sírtál utoljára?
Nem vagyok egy sírós típus, ezért nagyon régen és nem is emlékszem rá. (A Titanicon sem bírtam sírni :D)

3. kérdés: Vannak gyerekeid?
Mint tudjátok 13 éves vagyok, ezért elég fura lenne, szóval nincsenek., de majd később szeretnék egy fiút és egy lányt is.

4. kérdés: Ha egy másik ember lennél, barátkoznál- e önmagaddal?
Huh, ez nagyon nehéz kérdés. Szerintem igen, mert annak ellenére, hogy van egy- két negatív tulajdonságom, viszonylag pozitív és jó embernek tartom magam. (Ezt nem nagyképűségből mondom, félreértés ne esssék!)

5. kérdés: Gyakran vagy szarkasztikus?
Öhm ééén??? neeem. ugyan már, áhh dehogyis...

6. kérdés: Bungee jumpingolnál?
Igen, nagyon szeretnék, bár ha ott állnék, nem biztos, hogy le mernék ugrani, szóval kéne egy ember aki lelök. :D

7. kérdés: Melyik a kedvenc gabonapelyhed?
Szinte minden reggel gabonapelyhet eszek, ezért sok van, de a legeslegeslegkedvencebb a Nestle- Fitness gabonapelyhe. 

8. kérdés: Mi az első dolog, amit megnézel másokon?
A szemet és a megjelenést. Legyen ápolt és igényes.

9. kérdés: Milyen színű a szemed?
Zöldes- barna.

10. kérdés: Ijesztő filmek vagy happy end?
Egyértelműen happy end.

Nos a TAG második felét, majd egy következő bejegyzésben készítem el.
Addig is legyen szép napotok!
                                                                              xoxo: Orsi <3

2015. április 25., szombat

Bemutatkozás

Sziasztok! 
Orsi vagyok a Dream World blog szerkesztője és megalkotója.

Most csak egy rövid kis bemutatkozással készültem, mert később úgyis meg fogtok ismerni. Úgy gondolom, hogy most nem írok magamról, mert a tervezek több TAG-et is készíteni, amikből majd megtudhatjátok, hogy ki is vagyok.
A blogról annyit szeretnék mondani, hogy főként egy lányos dolgokkal foglalkozó dologról van szó, de nincs egy téma amiről írni fogok. Mindig olyan bejegyzéseket fogtok találni, amik engem képviselnek. Lesznek DIY dolgok készítéséről szóló bejegyzések, de minden hónap végén bemutatom nektek az adott hónapban lévő kedvenceimet is. Emellett, ha valami inspirációt találok /esetleg ti írtok/ azt mindenképp megosztom veletek. Na, és persze amiket szeretek (film, könyv, zene, sorozat..) azokról is fogok írni. Vagy, ha például elmegyek valahová és látok szép dolgokat, akkor azokat egy fotós bejegyzés formájában megosztom veletek.
A bejegyzések gyakorisága még nem tudom, hogy milyen gyakran fog történni, de szeretnék hetente minimum 2 dologról írni.
Tudom, hogy nem nagyon ismertetek meg, de tudjátok: "ami késik, nem múlik".
Legyen szép napotok! 
                                                                     xoxo: Orsi <3