Sziasztok!
Mivel most kezdtem el a blogolást, ezért gondoltam jó lenne egy kicsit megismerni. :)
Ma az "Ismerj meg jobban TAG"-et fogom nektek elkészíteni, írásos formában, nézzük is:
1. kérdés: Kiről lettél elnevezve?
Anyukámról. Őt is Orsolyának hívják.
2. kérdés: Mikor sírtál utoljára?
Nem vagyok egy sírós típus, ezért nagyon régen és nem is emlékszem rá. (A Titanicon sem bírtam sírni :D)
3. kérdés: Vannak gyerekeid?
Mint tudjátok 13 éves vagyok, ezért elég fura lenne, szóval nincsenek., de majd később szeretnék egy fiút és egy lányt is.
4. kérdés: Ha egy másik ember lennél, barátkoznál- e önmagaddal?
Huh, ez nagyon nehéz kérdés. Szerintem igen, mert annak ellenére, hogy van egy- két negatív tulajdonságom, viszonylag pozitív és jó embernek tartom magam. (Ezt nem nagyképűségből mondom, félreértés ne esssék!)
5. kérdés: Gyakran vagy szarkasztikus?
Öhm ééén??? neeem. ugyan már, áhh dehogyis...
6. kérdés: Bungee jumpingolnál?
Igen, nagyon szeretnék, bár ha ott állnék, nem biztos, hogy le mernék ugrani, szóval kéne egy ember aki lelök. :D
7. kérdés: Melyik a kedvenc gabonapelyhed?
Szinte minden reggel gabonapelyhet eszek, ezért sok van, de a legeslegeslegkedvencebb a Nestle- Fitness gabonapelyhe.
8. kérdés: Mi az első dolog, amit megnézel másokon?
A szemet és a megjelenést. Legyen ápolt és igényes.
9. kérdés: Milyen színű a szemed?
Zöldes- barna.
10. kérdés: Ijesztő filmek vagy happy end?
Egyértelműen happy end.
Nos a TAG második felét, majd egy következő bejegyzésben készítem el.
Addig is legyen szép napotok!
xoxo: Orsi <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése