Sziasztok!
Orsi vagyok a Dream World
blog szerkesztője és megalkotója.
Most csak egy rövid kis bemutatkozással készültem, mert később úgyis meg fogtok ismerni. Úgy gondolom, hogy most nem írok magamról, mert a tervezek több TAG-et is készíteni, amikből majd megtudhatjátok, hogy ki is vagyok.
A blogról annyit szeretnék mondani, hogy főként egy lányos dolgokkal foglalkozó dologról van szó, de nincs egy téma amiről írni fogok. Mindig olyan bejegyzéseket fogtok találni, amik engem képviselnek. Lesznek DIY dolgok készítéséről szóló bejegyzések, de minden hónap végén bemutatom nektek az adott hónapban lévő kedvenceimet is. Emellett, ha valami inspirációt találok /esetleg ti írtok/ azt mindenképp megosztom veletek. Na, és persze amiket szeretek (film, könyv, zene, sorozat..) azokról is fogok írni. Vagy, ha például elmegyek valahová és látok szép dolgokat, akkor azokat egy fotós bejegyzés formájában megosztom veletek.
A bejegyzések gyakorisága még nem tudom, hogy milyen gyakran fog történni, de szeretnék hetente minimum 2 dologról írni.
Tudom, hogy nem nagyon ismertetek meg, de tudjátok: "ami késik, nem múlik".
Legyen szép napotok!
xoxo: Orsi <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése